Ogłoszenie

1.Drodzy Goście! Witam Was na jedynym polskim forum Shahid Kapura :) Dołączcie do nas, wszyscy są mile widziani :) Zapraszam! 2.Proszę wszystkich użytkowników o udzielanie się we wszystkich tematach na forum a nie tylko w "grach i zabawach" inaczej część ta zostanie zamknięta !! 3.Chcemy aby nasze forum było znane więc proszę o wstawianie naszych banerów na swoje strony/blogi/fora itp. Mamy także konto na n-k :) http://nasza-klasa.pl/profile/25489500

#1 2010-02-25 19:39:09

Kate_91

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 204
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh i Shahid
Ulubiony film: zbyt wiele by wymienić

Shahid Kapur w debiucie reżyserskim swojego ojca

http://www.topnews.in/files/ShahidPankajKapoor.jpg



Pankaj Kapur (znany u nas najbardziej z ról w Dharm i Dus) szykuje się do rozpoczęcia zdjęć do swojego reżyserskiego debiutu Mausam. Główną rolę w tym filmie zagra jego syn Shahid. Ojciec jest pewien, że wszechstronne umiejętności aktorskie Shahida zadziwią wszystkich.

-.."Wiem, że ludzie będą chcieli dowiedzieć się, jaki film razem robimy. Shahid ma ogromny potencjał. Ludzie zawsze postrzegają go jako czekoladowego chłopca, ale już w Kaminey można było zobaczyć jego inne oblicze" - powiedział Pankaj. "USP Shahida są jego taneczne zdolności i bezbłędna dykcja. Do Mausam potrzebuję aktora z głębią. Mam przeczucie, że mój syn zaskoczy nie tylko widownię, ale i mnie samego" - dodał reżyser.  "

Pankaj twierdzi, że Shahid chciał z nim pracować. "Pomysł polegał na tym, aby stworzyć coś ambitnego i konkretnego. Powinniśmy rozpocząć zdjęcia za dwa, trzy miesiące. Jesteśmy na etapie przedprodukcji. Napisałem wiele scenariuszy, których nie mogłem wyreżyserować, a tylko ja mógłbym w nich zagrać. Kiedy Shahid został aktorem, wyraził chęć zagrania w filmie wyreżyserowanym przeze mnie. Pomyślałem, że byłoby cudownie pracować z moim własnym synem. Ale obsadziłem go dopiero wtedy, kiedy zobaczyłem w nim potencjał. Pracujemy nad scenariuszem od 3 lat. W międzyczasie zdarzyło się coś wspaniałego. Shahid stał się wielką gwiazdą. Jako ojciec jestem z niego bardzo dumny, a status gwiazdy Shahida to szczęśliwe zrządzenie losu dla Mausam.

Początkowo Pankaj miał jedynie reżyserować ten film, a Shahid objąć główną rolę. Ulegając presji Pankaj zdecydował się jednak wystąpić w swoim debiucie reżyserskim. "To będzie jedynie krótkie pojawienie się na ekranie, w stylu Alfreda Hitchcocka. Pragnę całkowicie się skoncentrować na robieniu tego filmu i pracy za kamerą."

Aktor odmawia podania szczegółów odnośnie swojego reżyserskiego debiutu. "To jest opowieść o miłości, ale nie chcemy zdradzać szczegółów, aby nie zostały wykorzystane przez innych filmowców. Pragnę wyrazić tam uczucia moje i Shahida" - powiedział aktor, który nie lubi być określany mianem aktora niekonwencjonalnego. "To raczej smutne, że określa się mnie jako aktora kina niezależnego. Zwłaszcza, że jeśli kiedykolwiek dano mi szansę, grałem w kinie mainstreamowym. Nie mam nic przeciwko kinu komercyjnemu o ile przedstawiana historia jest sensowna. Wiele się nauczyłem oglądając najlepsze komercyjne filmy. Mam nadzieję wykorzystać wszystko, czego się z nich nauczyłem przy tworzeniu mojego własnego Mausam. Jeśli producenci wydają dziesiątki milionów rupii na mój film, lepiej by było aby im się to zwróciło."

Ostatnio edytowany przez Kate_91 (2010-02-26 18:43:01)


Small beginnings lead to great ends

Offline

 

#2 2010-02-26 19:01:46

Kate_91

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 204
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh i Shahid
Ulubiony film: zbyt wiele by wymienić

Re: Shahid Kapur w debiucie reżyserskim swojego ojca

Hmmmmm projekt "ojciec-syn" może być ciekawie..........


Small beginnings lead to great ends

Offline

 

#3 2010-02-26 19:29:26

Suhana

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 136
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan.<3 <Shahid&Saif>
Wiek: Czy to ważne.? ;P

Re: Shahid Kapur w debiucie reżyserskim swojego ojca

I na pewno będzie.. ;D

No... to czekamy...


http://img694.imageshack.us/img694/9488/shahid03.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
archiwizacja pamiątek rodzinnych Skup tabletów warszawa wszywki pokoje w Niechorzu