Ogłoszenie

1.Drodzy Goście! Witam Was na jedynym polskim forum Shahid Kapura :) Dołączcie do nas, wszyscy są mile widziani :) Zapraszam! 2.Proszę wszystkich użytkowników o udzielanie się we wszystkich tematach na forum a nie tylko w "grach i zabawach" inaczej część ta zostanie zamknięta !! 3.Chcemy aby nasze forum było znane więc proszę o wstawianie naszych banerów na swoje strony/blogi/fora itp. Mamy także konto na n-k :) http://nasza-klasa.pl/profile/25489500

#1 2010-02-26 22:40:23

Kate_91

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 204
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh i Shahid
Ulubiony film: zbyt wiele by wymienić

Shahid Kapoor wychodował sobie sześciopaka

Shahid Kapoor wychodował sobie  six-pack'a

http://www.zoomtv.in/wm/zen-cms-images/news/320x240/s/shahid-kapur-kapoor-six-pack-tough-320x240-2009-12-01.jpg




Nastała era greckich bogów... Najpierw byli Salman Khan, Sanjay Dutt oraz Hrithik Roshan, którzy wypracowali sobie klatki piersiowe i mięśnie ze stali... Później przyszedł czas na słodkiego Shah Rukh'a i Aamir'a i uwodzicielskiego Saif'a. Aż w końcu przyszła kolej na Shahid'a aby pochwalił się swoim umięśnionym ciałem



Shahid, dumny ze swojego ciała, powiedział:

"Nie polecam facetom
prób wypracowania sześcio- lub ośmiopaka w ciągu roku bo - uwierzcie mi - to jest ciężki wyczyn. Z natury lubię fitness. Dla mnie to styl życia. Kiedy Vishal Bharadwaj zasugerował, że powinienem wypracować twardy wygląd
do Kaminey, a Ken Ghosh zaproponował abym sprawił sobie ośmiopaka do Chance Pe Dance, zrozumiałem że mam przed sobą cel, do którego będę dążyć. Oczywiście Kaminey różni się od Chance Pe Dance więc w obu filmach wyglądam
inaczej."

Ośmiopak nie był dla Shahid'a łatwym osiągnięciem, który musiał całkowicie zmienić swój styl życia. Najpierw ograniczył spożycie cukru i "zaprzyjaźnił się" z wodorowęglanami. Owies i brązowy ryż stały się jego regularnym daniem i zaczął jeść 6 posiłków dziennie co 2 i pół godziny.

"Ciężko pracowałem pomimo napiętego planu zajęć, nawet jeśli oznaczało to bieg na siłownię o 2 nad ranem." - ujawnia aktor. "Wypracowanie sześciopaka jest trudne. Lepiej regularnie uprawiać fitness i dbać o kondycję niż starać się o zestaw mięśni. Poświęcenie, jakie trzeba w tym celu podjąć jest ogromne."


Small beginnings lead to great ends

Offline

 

#2 2010-02-26 23:14:24

Kate_91

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 204
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh i Shahid
Ulubiony film: zbyt wiele by wymienić

Re: Shahid Kapoor wychodował sobie sześciopaka

Shahid zawsze był przystojny ale teraz z tym six-pack'iem    wygląda bardzo , bardzo sexy


Small beginnings lead to great ends

Offline

 

#3 2010-02-27 12:49:42

Suhana

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 136
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan.<3 <Shahid&Saif>
Wiek: Czy to ważne.? ;P

Re: Shahid Kapoor wychodował sobie sześciopaka

o tak! Tutaj się zgodzę..
Zawsze był przystojniaczkiem.. takim słodkim... Ale z tym six-packiem wygląda seksownie. ;D


http://img694.imageshack.us/img694/9488/shahid03.jpg

Offline

 

#4 2010-06-05 15:35:18

 sandżu

Fan Kapura

1184980
Skąd: rzePIN
Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona aktorka: Kajol
Ulubiony aktor: za dużo by wymieniać
Ulubiony film: nie ulubiony tylko ulubione xD
Wiek: 15
WWW

Re: Shahid Kapoor wychodował sobie sześciopaka

jak dla mnie i bez tego wyglądał świetnie xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset sprzątanie bydgoszcz rękawiczki lateksowe grzejniki wrocław 7dhczb