Ogłoszenie

1.Drodzy Goście! Witam Was na jedynym polskim forum Shahid Kapura :) Dołączcie do nas, wszyscy są mile widziani :) Zapraszam! 2.Proszę wszystkich użytkowników o udzielanie się we wszystkich tematach na forum a nie tylko w "grach i zabawach" inaczej część ta zostanie zamknięta !! 3.Chcemy aby nasze forum było znane więc proszę o wstawianie naszych banerów na swoje strony/blogi/fora itp. Mamy także konto na n-k :) http://nasza-klasa.pl/profile/25489500

#1 2009-11-10 22:34:07

Ajnabi

Kandydat na fana

Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 38
Punktów :   
Ulubiona aktorka: Preity,Aishwarya,Rani,Deepika
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan,Shahid Kapoor

Shahid Kapoor uczynił szczęśliwymi dzieci Ahmed Khan

http://images.bollywoodhungama.com/img/news/09/nov/shahidk1.jpg
Shahid Kapoor uczynił szczęśliwymi dzieci Ahmed Khan

Choreograf Ahmed Khan wrócił z USA po miesiącach kręcenia piosenki ze swoim najlepszym przyjacielem- Shahid Kapoor.

Ahmed nie może nachwalić się Shahida za hojność, którą ten pokazał w USA. Aktor spełnił marzenie dzieci Ahmed'a.
Ahmed mówi czule:

'Obiecywałem moim dwóm synom Azaan i Subhan wycieczkę do Disneylandu od miesięcy. Wcześniej, gdy kręciliśmy w USA dla innej produkcji Yash Raj Film - Bachna Ae Haseeno, miałem nadzieję, że będzie na to czas. Ale nie udało mi się uciec. Ale tym razem, Shahid zadbał o to, aby tak się zdarzyło.''

Najwyraźniej Shahid nie tylko zapewnił, że Ahmed nie będzie już tak pochłonięty swoją pracę, ale także uczynił uzgodnienia z Ahmed, jego żoną Saira i dwoma synami, aby polecieć do Disneylandu.

''A dlaczego nie?'' Mówi Ahmed. ''Shahid i ja jesteśmy przyjaciółmi z dzieciństwa. Zanim moja mama wzięła moich synów  Shahid wziął je na ręce. Więc jest to zupełnie naturalne dla niego opiekować się mną i moją rodziną.''

Powołując się na wspaniałe doświadczenia, Ahmed mówi:

''Jeden miesiąc spędziłem w USA, tylko 12 dni zostały przeznaczone do kręcenia piosenki. Nie była to nawet taneczna piosenka. Była koncepcja pokazania bohatera i jego przyjaciół wydających pieniądze (...) w całym USA. Kręciliśmy w kasynach i(...) podczas atrakcji turystycznych w Filadelfii, Orlando, New York, New Jersey i Chicago.''

Shahid'a zobaczymy teraz w filmie Paathshala Ahmed Khan.

''W ciągu 2-godzinnego filmu, Shahid jest tam na godzinę. Tak około 55 minut. Jego rola jest jak Aamir'a Khan'a w Taare Zameen Par. Przychodzi w połowie filmu i tak, jest nauczycielem. Zarówno Shahid, jak i ja postanowiliśmy skupić się na dzieciach przy reklamie, a nie na Shahid'zie.''

Źródło : www.bollywood.pun.pl

Offline

 

#2 2009-11-12 13:13:41

Tanushri

Administrator

9821788
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 204
Punktów :   
Ulubiona aktorka: Rani & Priyanka & Kajol
Ulubiony aktor: ShahRukh & Shahid & Abhishek
Ulubiony film: KANK,JWM,UMAH,OSO,Vivah
Wiek: 14 lat :D
WWW

Re: Shahid Kapoor uczynił szczęśliwymi dzieci Ahmed Khan

Bardzo miły gest z jego strony


http://www.shahidonline.net/gallery/albums/Fan_Art/Sigs/shahidsig_033.jpg

Offline

 

#3 2010-01-26 10:22:40

 tunia2003

Prawdziwy fan Kapura

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiona aktorka: Aish, Rani, Preity
Ulubiony aktor: SRK, Shahid, Saif
Ulubiony film: Don, DDLJ, JWM, DBH
Wiek: 14 lat :)

Re: Shahid Kapoor uczynił szczęśliwymi dzieci Ahmed Khan

masz racje Tanushri

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sereď ĹželezobetónovĂŠ Ĺžumpy sprzątanie bydgoszcz rękawiczki lateksowe grzejniki wrocław 7dhczb